Dziekan Wydziału Elektroniki po zapoznaniu się z wynikami pracy komisji konkursowej na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2022/2023 wyróżnił 18 prac w konkursie Dziekana Wydziału Elektroniki WAT na najlepszą pracę dyplomo­wą w roku akademickim 2022/2023. Zwycięzcy otrzymali statuetki oraz dyplomy z rąk dziekana wydziału prof. dr. hab. inż Ryszarda Szpleta oraz prodziekana ds. kształcenia i rozwoju Wydziału Elektroniki WAT dr. hab. inż. Jacka Jakubowskiego, prof. WAT  na inauguracji Wydzialu Elektroniki w dniu 11 października 2023 r.

KIERUNEK: ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA – STUDIA I STOPNIA

1. Nagroda I stopnia ex aequo:

2. Nagroda II stopnia ex aequo:

3. Nagroda III stopnia ex aequo:

KIERUNEK: ENERGETYKA – STUDIA I STOPNIA

Wyróżnienie:

inż. Michał CUKRAS, temat pracy dyplomowej: „Zastosowanie modelu symulacyjnego efektywności energetycznej do diagnozowania ogniw fotowoltaicznych
Promotor:  dr . inż. Wiktor OLCHOWIK

KIERUNEK: ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA – STUDIA II STOPNIA

1. Nagroda I stopnia ex aequo:

2. Nagroda II stopnia ex aequo:

• mgr inż. Jakub KOŁTON, temat pracy dyplomowej: „Pomiar i analiza sygnału EKG mierzonego za pomocą suchych elektrod
    Promotor: dr inż. Tadeusz SONDEJ
  • ppor. mgr inż Kinga WYROSTEK, temat pracy dyplomowej: „Analiza sposobów minimalizacji zagrożeń środowiskowych w obszarze lotnisk
    Promotor: dr inż. Stanisław KONATOWSKI, prof. WAT

3. Nagroda III stopnia ex aequo:

Wyróżnienia otrzymali:

KIERUNEK: ENERGETYKA – STUDIA II STOPNIA

1.Nagroda I stopnia:

mgr inż. Emil WOŹNIAK, temat pracy dyplomowej: „Analityczne określenie zależności na temperaturę ogniw fotowoltaicznych w oparciu o dane eksploatacyjne
Promotor: dr inż. Wiktor OLCHOWIK

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PRACAMI NAGRODZONYCH STUDENTÓW !