Wiktoria Oszczyk

Przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Elektroniki

Elektronika i Telekomunikacja, V rok studiów JSM

Hej! Nazywam się Wiktoria Oszczyk i jestem studentką 5 roku na Wydziale Elektroniki. W samorządzie zaczęłam właśnie 4 rok działania!
Moja chęć dołączenia do Samorządu pojawiła się spontanicznie, jednak najbardziej związana jest z moimi szczególnymi upodobaniami w kwestii organizacji różnych przedsięwzięć a także brania większego aktywnego udziału w życiu Uczelni.
Wolny czas spędzam na malowaniu, czytaniu książek czy oglądaniu filmów. Uwielbiam podróżować i zwiedzać coraz to ciekawsze zakątki świata!


Kinga Sławińska

Zastępca przewodniczącej Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Elektroniki

Elektronika i Telekomunikacja, III rok studiów I stopnia

Cześć, jestem Kinia i jestem studentką cywilną 3 roku na Elektronice i Telekomunikacji. Od zawsze ciągnęło mnie do współpracy z ludźmi, dlatego dołączyłam do RS. Jest to dla mnie kolejne doświadczenie i poznanie kolejnych super osób. Jestem osobą ambitną, ciekawą świata – uważam, że nie ma rzeczy, których nie da się zrobić, tylko po prostu trzeba chcieć je zrobić. Nie lubię gdy ludzie są smutni, bo jestem osobą bardzo empatyczną, dlatego też zawsze staram się poprawić innym humor. Kocham się przebierać i wcielać w role – występować (najlepiej na scenie). Dużo czasu poświęcam jeździe na rolkach, a w zimie - na łyżwach. Ze sportów lubię też piłkę nożną i siatkówkę oraz lubię biegać i tańczyć. Uwielbiam spędzać czas ze znajomymi, ale często potrzebna jest mi też chwila dla siebie z książką, filmem lub serialem.


Iwona Uljasz

Elektronika i Telekomunikacja, I rok studiów

Cześć! Nazywam się Iwona Uljasz i jestem studentką 1 roku na Wydziale Elektroniki. Do samorządu zgłosiłam się, żeby móc mieć większy wpływ na to co dzieje się w życiu uczelni i byłam ciekawa jak ogarnianie spraw odbywa się przez innych studentów. Czerpię też dużo energii poprzez różne dyskusje i rozwiązywanie problemów w grupie. Przy okazji poznałam bardzo fajnych i otwartych ludzi. W wolnym czasie lubię śpiewać, czytać książki i oglądać filmy.


Kinga Sikorska

Elektronika i Telekomunikacja, III rok studiów

Kinga jest góralką, pochodzi z Lalik. Interesuje się muzyką oraz podróżami. W wolnym czasie uwielbia chodzić po górach, zwiedzać świat i jeździć na koncerty. Lubi pomagać, a przez życie idzie z uśmiechem na twarzy.


Krzysztof Gontarczyk

Elektronika i Telekomunikacja, I rok studiów

Cześć! Jestem Krzysiek. Mam 20 lat i jestem na pierwszym roku na Wydziale Elektroniki. Postanowiłem dołączyć do samorządu bo lubię pomagać innym i miałem chęć zacząć działać społecznie. To moja pierwsza próba pracy w samorządzie. W wolnym czasie staram się ćwiczyć, chodzę na siłownię, jeżdżę na rowerze i wspinam się.


Jacek Sajngów

Elektronika i Telekomunikacja, IV rok studiów I stopnia

Dołączyłem do Samorządu na WEL WAT, aby angażować się bardziej w życie studenckie Wydziału. Studiuję Systemy cyfrowe, ponieważ od zawsze interesowała mnie technika komputerowa. W czasie wolnym od zajęć trenuję i startuję w regatach razem z Kołem Żeglarskim WAT i okazjonalnie podłączam DJ na piknikach.


Jakub Łada

Elektronika i Telekomunikacja, II rok studiów

Jestem kpr. pchor. Jakub Łada, student 2 roku na wydziale elektroniki. Od roku jestem członkiem sekcji sportowej trójboju siłowego. Moje zainteresowania to sport, sprzęty elektroniczne i rozwiązania techniczne zastosowane w wojsku.


Bartosz Błyskun

Elektronika i Telekomunikacja, III rok studiów I stopnia

Cześć, jestem Bartek, student cywilny trzeciego roku na Wydziale Elektroniki. Dołączyłem do samorządu studenckiego, ponieważ uwielbiam integrację społeczną i pomaganie ludziom. Oprócz moich akademickich zadań, pasjonuję się sportami, zwłaszcza piłką nożną i piłką ręczną – to moje ulubione formy aktywności, które sprawiają mi przyjemność. W wolnych chwilach często relaksuję się przy oglądaniu seriali. Jako dusza towarzystwa, lubię uczestniczyć w różnych wydarzeniach i eventach. To dla mnie sposób na czerpanie radości z życia i budowanie pozytywnych relacji z innymi. Dodatkowo, jestem również człowiekiem, który uwielbia dużo zmian. Nowe wyzwania i różnorodność sprawiają, że moje życie staje się jeszcze bardziej interesujące, a adaptacja do nowych sytuacji jest dla mnie inspirującym doświadczeniem.


Nowakowski Mateusz

Elektronika i Telekomunikacja, III rok studiów JSM

Cześć, nazywam się Mateusz i jestem studentem wojskowym na kierunku elektronika i telekomunikacja. Wyzwanie w postaci udziału w samorządzie stanowi dla mnie nie tylko szansę na zdobycie nowych umiejętności, ale także sposób aktywnego uczestnictwa w życiu naszej społeczności akademickiej. Moje zainteresowania obejmują szeroko pojęte sporty zespołowe, gdzie cenię rywalizację oraz dobrą zabawę. Mam też zajawkę na filmy i lubię rozmaite gatunki. A podróżowanie? To moje hobby - zwiedzam nowe miejsca i poznaję różne kultury.


Jakub Grączewski

Elektronika i Telekomunikacja, II rok studiów JSM

Hej, jestem Kuba, studiuje na drugim roku studiów wojskowych, na kierunku elektronika i telekomunikacja. W wolnym czasie lubię czytać książki, szczególnie literaturę klasyczną oraz piesze wędrówki po różnych zakątkach Polski.