W dniach 9–10 czerwca 2026 roku na Wydziale Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej odbyła się jubileuszowa 40. edycja Konferencji Elektroniki, Telekomunikacji i Energetyki Studentów i Młodych Naukowców – SECON 2026. Wydarzenie to, mające charakter hybrydowy, zgromadziło 34 prelegentów – studentów i doktorantów, którzy przedstawili wyniki swoich badań i projektów w ramach sześciu sesji tematycznych.
[gallery columns="2" size="full" …Read more SECON 2026 – podsumowanie jubileuszowej edycji konferencji
EN
PL