Zarejestruj się na wydarzenie FPGA Hackathon 2024 i pomóż zbudować księżycową metropolię!

Weź udział w FPGA Hackathon 2024 i sprawdź swoje umiejętności programistyczne. Jeśli jesteś gotów na wyzwanie? Nie możesz przegapić tego wydarzenia. Zarejestruj się i przeżyj niepowtarzalną przygodę w świecie FPGA!

 

Hackathon FPGA – 20-21 kwietnia 2024 – Krakowski Park Technologiczny i online!

24-godzinny FPGA Hackathon to nie tylko konkurs, to także społeczność pasjonatów, którzy pragną wspólnie eksplorować granice technologii FPGA. W 2024 roku, obiecujemy jeszcze więcej ekscytujących wyzwań i niezapomnianych doświadczeń. Oto kilka powodów, dla których warto się zarejestrować!

  1. Wiedza od Mistrzów Branży:

FPGA Hackathon 2024 gwarantuje dostęp do wielu ekspertów z dziedziny programowalnych układów logicznych. To niepowtarzalna szansa na naukę od najlepszych!

  1. Wyjątkowe Wyzwania dla Kreatywności:

W trakcie hackathonu czekać będą na Ciebie unikalne zadania, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła kreatywności. Na najlepsze zespoły czekają nagrody, ale to przede wszystkim szansa na rozwój i poszerzenie horyzontów.

  1. Sieć Kontaktów i Społeczność Entuzjastów:

FPGA Hackathon to nie tylko wyścig po nagrody – to również okazja do nawiązania trwałych kontaktów z innymi pasjonatami technologii. Wspólne wyzwania, wymiana doświadczeń i możliwość pracy w zespołach sprawią, że stworzysz cenne relacje.

Jak się zarejestrować?

Odwiedź oficjalną stronę wydarzenia, wypełnij formularz zgłoszeniowy i gotowe! Udział wydarzeniu jest bezpłatny, ale pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja będzie trwać od 4 do 24 marca 2024. Do udziału zapraszamy 2-3 osobowe zespoły. Niezbędna jest przynajmniej podstawowa wiedza i umiejętności związane z układami FPGA. Zapewniamy niezbędne oprogramowanie i urządzenia potrzebne do rozwiązywania zadań. Wystarczy Ci własny komputer z połączeniem z Internetem.

Czego możesz spodziewać się na miejscu?

Uczestnicy biorący udział w Hackathonie stacjonarnie będą mieli dostęp do dodatkowych konkursów z nagrodami! Zapewniamy również pyszne jedzenie i napoje.

Więcej szczegółów na naszej stronie: FPGA-Hackathon-2024