Zakończenie kolejnego semestru roku akademickiego w Wydziale Elektroniki było kolejną doskonałą okazją by podziękować swoim ulubionym wykładowcom za trud jaki wkładają w przekazywanie wiedzy. Z tej okazji już po raz czwarty Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Elektroniki WAT rozstrzygnęła konkurs o Złoty Tranzystor! Tym razem głosowanie przebiegło w formie elektronicznej. Zasady konkursu organizowanego przez RS WEL polegają na wytypowaniu przez studentów Wydziału Elektroniki nauczyciela akademickiego który przyczynił się w istotny sposób do wzmocnienia wiedzy studentów w ubiegłym semestrze. W ramach głosowania oddano ponad 120 głosów.

Nagrodę otrzymał
mgr inż. Janusz KARCZEWSKI.

W dniu 17 listopada 2021 r. członkowie Samorządu Studenckiego WEL WAT Maciej Mieszko Urbańczyk oraz Adrian Kapski wręczyli osobiście nagrodę laureatowi konkursu.

W ramach głosowania studenci docenili również dużą ilością głosów odpowiednio mgr. inż. Jakuba Kaźmierczaka oraz mgr. inż. Michała Kniołę.

Nagrodzonemu laureatowi
serdecznie gratulujemy!