Dziekan Wydziału Elektroniki oraz Rada Samorządu Wydziału Elektroniki serdecznie zaprasza wszystkich studentów, pracowników i sympatyków na piknik Wydziału Elektroniki, który odbędzie się

12 czerwca 2024 o godz. 16:00

ul. Galileusza 2

01-482 Warszawa

Wstęp na Teren Pikniku jest wolny i przysługuje wszystkim osobom będących studentami, doktorantami i pracownikami Wydziału Elektroniki WAT lub zaproszonymi gośćmi wskazanymi przez organizatora. Identyfikacja uczestnika odbywa się poprzez okazanie legitymacji studenckiej, przepustki osobowej  oraz dokumentu tożsamości uczestnika ze zdjęciem. Nie może Was zabraknąć na tym corocznym wydarzeniu. Piknik to doskonała okazja do integracji całej społeczności naszego wydziału. Rada Samorządu Wydziału Elektroniki przygotowała szereg konkursów na tę okazję.

Regulamin pikniku dostępny jest tutaj.

S E R D E C Z N I E      Z A P R A S Z A M Y     ! ! ! ! !