Koło Naukowe Elektroników zaprasza na seminarium, które poprowadzi przedstawiciel zespołu modelującego pandemię dla instytucji rządowych.

Termin: 15 marca 2022 r. godz. 17:00 Aula E

Po spotkaniu zostaną przekazanie informacje o Kole Naukowym Elektroników oraz udostępniona zostanie możliwość dołączenia w jego progi. Zostaną również przedstawione projekty Koła.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres katarzyna.nowakowska@student.wat.edu.pl

Koło Naukowe Energetyków zaprasza na drugą część webinarium dotyczącą budowy w Polsce pierwszej elektrowni jądrowej.

Termin: 25 marca 2022 r. godz. 13:30 ON-LINE

Promieniowania nie da się wyeliminować z naszego życia. Otacza nas promieniowanie naturalne, które jest produktem samorzutnego rozpadu izotopów pierwiastków (np. polon, radon, frans, rad, aktyn). Jednak źródłem tego promieniowania jest także wiele materiałów obecnych m.in. w ścianach domów, pokarmie, wodzie czy powietrzu. Tematyka ta zostanie podjęta na drugiej części seminarium prowadzonej przez dr. inż. Andrzeja Strupczewskiego, prof. NCBJ.

Zgłoszenia proszę kierować e-mailem na adres: bogdan.perka@wat.edu.pl lub karol.piwowarski@wat.edu.pl .

Do udziału w webinariach zapraszamy
wszystkich studentów oraz pracowników WAT.