W 2020 Wydział Elektroniki WAT stał się częścią inicjatywy Szlachetna Paczka po raz pierwszy. Społeczność WEL nie zawiodła pomimo utrudnień związanych z pandemią. W tym roku WEL po raz czwarty włącza się w tę akcję, która w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Tegoroczna Szlachetna Paczka WEL przygotowywana jest z myślą o Panu Adamie samotnie wychowującym córkę.

Historia rodziny

Pan Adam samotnie wychowuje córkę, która jest jego największym skarbem. Mama dziewczynki zmarła. Od niespełna drugiego roku życia Wiktorii, mają tylko siebie. Życie pana Adama diametralnie zmieniło się, stał się mamą i tatą w jednym. Było to dla niego ogromne wyzwanie, jak stwierdził, życie nie przygotowało go do bycia mamą na pełen etat. Zrezygnował z dobrze płatnej pracy, na rzecz zajęć dorywczych, aby zapewnić córce opiekę i poświęcać jej dużo czasu. Pragnął, aby nie odczuwała braku drugiego rodzica. Siłę do mierzenia z trudnościami panu Adamowi daje córka, jest jego motorem napędowym. Wierzy, że uda mu się znaleźć pracę na umowę i spłacić zadłużenie, co pozwoliłoby im spokojnie żyć.

Podstawowe potrzeby rodziny to:

1. Żywność trwała (herbata, mleko, mąka, makaron, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, owoce i warzywa w puszkach, owoce i warzywa w puszkach, itp.)

2. Środki czystości (płyn do płukania, kapsułki/płyny piorące, płyn do mycia naczyń, mydło/ żel myjący, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, płyny czyszczące, itp.)

3. Karma dla dużych psów

4. Szczególne upominki: kosmetyki do makijażu, smartwatch

Zakup artykułów AGD oraz dodatkowych artykułów żywnościowych dla rodziny wesprą ewentualne środki finansowe które darczyńcy mogą ofiarować przekazując je do puszki usytuowanej na portierni Wydziału Elektroniki oznaczonej grafiką akcji.

Wybrane produkty zbieramy do
14 grudnia 2021 r. do godz. 14:00.