W imieniu firmy Nokia serdecznie zapraszamy na 6 edycję konferencji  Test Dive – jednej z największych konferencji testerskich w Polsce. Co roku wydarzenie to zrzesza pasjonatów testowania i nowych technologii, specjalistów z branży, studentów, przedstawicieli środowiska akademickiego oraz partnerów biznesowych. Jest to przestrzeń do wymiany doświadczeń i networkingu.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Rektora Wojskowej Akademii Technicznej, Patronatem Honorowym Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Patronatem Honorowym Rektora Politechniki Śląskiej.

Tegoroczna edycja  odbędzie się 13 października 2022 roku w formie hybrydowej:

• stacjonarnie – Multikino w Krakowie
  • online

Wydarzenie jest bezpłatne. Bezpłatna rejestracja uczestników trwa aż do oficjalnego startu wydarzenia. Zapisane osoby otrzymają dostęp do zamkniętej grupy na Discord. Liczba miejsc w Multikinie jest ograniczona, dlatego rejestracja dla uczestników, którzy chcieliby wziąć udział w konferencji w formie stacjonarnej, będzie otwarta tylko do czasu zapełnienia miejsc.

Konferencja Test Dive organizowana jest od 2017 roku i porusza tematy związane z takimi dziedzinami jak testowanie, IoT, Machine Learning, DevOps, Agile czy security.  Tegoroczna edycja skupi się na zagadnieniach związanych z: technikami i metodologią testowania, automatyzacją testów (z przykładami konkretnych technologii i narzędzi), machine learning, cyberbezpieczeństwem, kryptowalutami, blockchainami i informatyką śledczą.

Wśród prelegentów VI odsłony Test Dive Conference znajdą się m.in.: Julio Cesar Fort, Michał Sajdak (założyciel sekurak.pl & securitum.pl), Andrzej.btc i Mohamed Trabelsi (Bell labs) oraz przedstawiciele takich firm jak Nokia, Globallogic, MathWorks czy SJSI. Oprócz wykładów zapraszamy również na panel dyskusyjny. Wydarzenie jest skierowane zarówno do specjalistów z branży, jak i studentów. Konferencja Test Dive to przestrzeń na wymianę doświadczeń i networking.

Dołącz już dzisiaj na: www.testdive.pl.