Wojskowe jednolite studia magisterskie lub cywilne studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie) mogą wybrać w Wojskowej Akademii Technicznej maturzyści. We wtorek 1 marca 2022 r. rusza rekrutacja na oba rodzaje studiów. Na kandydatów na żołnierzy zawodowych czeka aż 696 miejsc.

Rejestracja internetowa na studia wojskowe potrwa do 31 maja 2022 r., natomiast na studia cywilne do 15 lipca 2022 r.

Studia w Wojskowej Akademii Technicznej prowadzone są na ośmiu wydziałach akademickich: Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania; Cybernetyki; Elektroniki; Inżynierii Lądowej i Geodezji; Inżynierii Mechanicznej; Mechatroniki, Uzbrojenia i Lotnictwa; Nowych Technologii i Chemii oraz w Instytucie Optoelektroniki.

Wydział Elektroniki oferuje:

studia wojskowe i cywilne na kierunku Elektronika i Telekomunikacja

studia cywilne na kierunku Energetyka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Więcej informacji o studiach w Wojskowej Akademii Technicznej: rekrutacja.wat.edu.pl