W przeddzień Święta Wojska Polskiego obchodzonego na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej, Prezydent RP wręczył nominacje generalskie oficerom WP.

Z dumą informujemy, że wśród awansowanych jest gen. bryg. Karol Molenda, który został mianowany na stopień generała dywizji Wojska Polskiego.

Gen. dyw. Karol Molenda, Dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni, jest absolwentem Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej. Studia na kierunku Elektronika i Telekomunikacja ukończył z oceną bardzo dobrą w 2004 roku. Tematem pracy dyplomowej Pana Generała była „Ocena mechanizmów zarządzania mobilnością w sieciach IPv6”.

W mieniu całej społeczności Wydziału Elektroniki serdecznie gratulujemy Panu Generałowi zaszczytnego awansu i życzymy wielu sukcesów w dalszej służbie!

Foto: źródło: DKWOC