Jeśli jesteś studentem 3,4,5 roku i chcesz świadomie kierować swoją karierą, pod okiem doświadczonych specjalistów, to firma WASKO SA serdecznie zaprasza na praktyki.

Grupa WASKO to Grupa Kapitałowa, która razem z podmiotami powiązanymi, tworzy jedną z największych polskich firm wdrażających nowoczesne technologie. Firma dostarcza swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, transportowego, finansowego, ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Ponadto zajmują się projektowaniem i produkcją oprogramowania oraz realizują kompleksowe usługi w zakresie wdrażania systemów informatycznych, teleinformatycznych, automatyki i elektroniki. Specjalizują się również w projektowaniu, budowie i utrzymaniu sieci telekomunikacyjnych oraz integracji różnych typów sieci ze szczególnym uwzględnieniem sieci szerokopasmowych.

Do  programu praktyk firma poszukuje studentów, chętnych rozwijać się w następujących profilach zawodowych:

Programista pracujący w następujących ekosystemach:

• JAVA
  • PHP
  • .NET
  • SQL
  • ANGULAR
  • CSS
  • HTML5
  • VISUAL STUDIO
  • Workflow
Specjalista IT z obszarów systemów operacyjnych, baz danych, sieci i wirtualizacji: