Siemens kieruje do studentek uczelni technicznych program Inżynierki 4.0

Jesteś studentką kierunku inżynierskiego i chcesz przygotować się do wejścia na rynek pracy?

Zastanawiasz się, jak za pomocą technologii możesz przeciwdziałać zmianom klimatu?

Chcesz poznać innowacyjne rozwiązania z obszaru przemysłu i infrastruktury?

Weź udział w czwartej edycji programu edukacyjnego „Inżynierki 4.0″! Uczestnicząc w czterodniowych warsztatach, pozyskasz solidną dawkę wiedzy i dasz sobie szansę na lepszy start zawodowy.

Tegoroczna edycja odbywa się całkowicie w formie webinaru i jest otwarta dla wszystkich chętnych.

Termin warsztatów: 30.11, 02.12, 06.12 i 08.12

Konkurs i nagrody

Podczas warsztatów zostanie ogłoszony konkurs dla chętnych uczestniczek. W puli nagród znalazło się szkolenie z zakresu CNC w Siemensie, wybrane szkolenie z zakresu robotyki w firmie KUKA, a także indywidualny warsztat na temat wyzwań polskiej energetyki z ekspertem z Krajowego Ośrodka Zmian Klimatu.

Zapisz się już dziś!

Pełna informacja na stronie Siemens