Koło Naukowe Elektroników (KNE) zaprasza na otwarte spotkanie, na którym zaprezentujemy mniej oczywiste możliwości jakie daje Wam studiowanie na Wydziale Elektroniki – m.in. dostęp do sprzętu, nawiązywanie cennych kontaktów (networking) czy udział w dodatkowych przedsięwzięciach.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 8 listopada o godz. 17:35 w sali 2/45 (główny budynek Wydziału Elektroniki). W jego ramach będziecie mogli wziąć udział w krótkich pokazach projektów wykonanych przez naszych Członków. Zaprezentujemy też ofertę KNE i dla chętnych – prostą procedurę dołączenia. Chętnie wysłuchamy propozycji i odpowiemy na Wasze pytania.

Udział w KNE nie musi oznaczać pracy nad projektami i zobowiązań. W ubiegłym roku nasi Członkowie wzięli udział m.in. w:

• Szkoleniu dot. zagadnień z obszaru Internetu Rzeczy (IoT).
  • Seminarium w formie wykładu i dyskusji z ekspertem ds. prognozowania pandemii.
  • Walnych spotkaniach z pokazami projektów i dyskusją na ich temat.

KNE to dobre miejsce dla osób, które:

• Lubią obserwować co dzieje się w świecie elektroniki.
  • Chcą zaangażować się we wspólny projekt.
  • Wciąż szukają własnej ścieżki, stoją przed wyborem specjalności czy dziedziny, którą chcą się zająć.
  • Chcą nawiązać znajomości z osobami o podobnych lub pokrewnych zainteresowaniach.

Gwarantujemy, że odnajdą się osoby zarówno początkujące, jak i te z bagażem doświadczeń. Chęci, by popatrzeć i posłuchać wystarczą!

Serdecznie zapraszamy dotychczasowych Członków oraz wszystkich zainteresowanych Studentów każdego roku!
Wtorek 8 listopada o godz. 17:35 w sali 2/45.

Do zobaczenia!

Zarząd Koła Naukowego Elektroników