„Szlachetna Paczka” to realizowany przez krakowskie Stowarzyszenie Wiosna projekt, którego celem jest pomoc osobom najbiedniejszym.  W roku 2021 ponad 17 tysięcy Rodzin znalazło swoich Darczyńców i otrzymało pomoc! Wydział Elektroniki WAT stał się częścią tej cennej inicjatywy po raz drugi. Społeczność WEL nie zawiodła pomimo utrudnień związanych z pandemią. 11 grudnia w Wydziale Elektroniki podsumowaliśmy zbiórkę darów. ❤️

Dzięki zaangażowaniu studentów, pracowników i sympatyków  WEL, udało się odpowiedzieć na praktycznie wszystkie potrzeby obydwu rodzin. W Szlachetnej Paczce od Wydziału znalazły się m.in. środki czystości,  produkty żywnościowe, mikrofalówka, koce,  pościel, garnki, sztućce, patelnie. Zakup wszystkich darów wsparły środki finansowe w wysokości 1500 zł, które darczyńcy przekazali do puszki w Wydziale oznaczonej grafiką akcji.

11 grudnia dostarczono paczki do magazynu „Szlachetnej Paczki”, jednocześnie odbierając podziękowania od sztabu „Szlachetnej Paczki”. Wierzymy, że przekazane dary pomogą przygotować się w spokoju do nadchodzących świąt.

Serdeczne podziękowanie składamy prof. dr. hab. inż Tadeuszowi Dąbrowskiemu, który przekazał jednej z rodzin łóżko. Wspólnymi siłami z udziałem Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego udało się przetransportować ten produkt bezpośrednio do potrzebującej rodziny.

WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W AKCJĘ NIEZMIERNIE DZIĘKUJEMY ! !