Drodzy Studenci!

Koło Naukowe Elektroników zaprasza wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie, na którym zaprezentujemy mniej oczywiste możliwości jakie daje studiowanie na Wydziale Elektroniki – udział w dodatkowych projektach, dostęp do sprzętu, pomoc merytoryczna.

Spotkanie odbędzie się 3 listopada o godz. 15:45 w sali 2/45 (główny budynek Wydziału Elektroniki). Podzielone będzie na dwie części – pokazową oraz organizacyjną:

• W ramach części pokazowej pokażemy przykładowe projekty realizowane przez studentów. Pokaz nie odbędzie się bez Waszego czynnego udziału – będzie można dotknąć, przetestować, wypytać o szczegóły.
  • W ramach części organizacyjnej zapoznamy Was z (bardzo prostą) procedurą dołączenia do Koła. Chętnie wysłuchamy też propozycji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Na spotkanie szczególnie zapraszamy osoby:

• Ciekawe świata, zwłaszcza świata elektroniki. Wystarczy, że chcesz posłuchać, popatrzeć.
  • Chętne lub poszukujące wsparcia w realizacji własnych projektów, zgodnych z zainteresowaniami. Czasem jedna osoba to zbyt mało!
  • Szukające własnej ścieżki, stojące przed wyborem specjalności czy dziedziny, którą mogłyby się zająć. Wiemy, że wybór własnej, jednej z tak wielu, nie jest prosty.
  • Chcące nawiązać znajomości z osobami o podobnych lub pokrewnych zainteresowaniach.

Gwarantujemy, że odnajdą się osoby zarówno początkujące, jak i te z bagażem doświadczeń. Jesteśmy tu, by się wspierać!

Koło Naukowe Elektroników to nie tylko wspólne projekty, ale też wydarzenia popularyzujące naukę, źródło cennych znajomości, możliwość obserwowania z boku czyjejś pracy, udział w dyskusji, wymiana doświadczeń. W ostatnich latach Koło zaangażowane było m.in. w:

• Projekty mechanicznych urządzeń, np. wiertarko-frezarki CNC.
  • System inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem budynku – S&S Wat-ch.
  • Organizację konferencji naukowej SECON

A szykujemy też inne atrakcje!

Serdecznie zapraszamy dotychczasowych członków oraz wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z ofertą
3 listopada o godz. 15:45 w sali 2/45.

Do zobaczenia!

Zarząd Koła Naukowego Elektroników