Miło nam poinformować, że pięć jednostek Wojskowej Akademii Technicznej, w tym Wydział Elektroniki WAT dołączyły do zaszczytnego grona Partnerów Nocy Innowacji w jej 3 edycji, organizowanej w 2021 r. w ramach Digital Festival. Noc Innowacji, przygotowywana przez fundację Digital Poland wraz z Partnerami na wzór Nocy Muzeów, jest cyklicznym przedsięwzięciem medialnym ukierunkowanym na popularyzację najnowszych technologii oraz zwiedzanie miejsc, w których te technologie powstają lub są wykorzystywane. Więcej na #NocInnowacji.

Podczas najbliższej edycji, która rozpocznie się już 9 października 2021 r., Wydział Elektroniki  w trybie zdalnym udostępni zwiedzającym cyfrowe spacery po swych wyjątkowych laboratoriach.

Serdeczne zapraszamy do odwiedzenia wydarzeń naszej jednostki oraz innych Partnerów – link.