W dniu 5 października odbyły się kolejne wydarzenia związane z obchodami Jubileuszu 70- lecia istnienia Wydziału Elektroniki. Dziekan wspólnie z Rektorem – Komendantem Wojskowej Akademii Technicznej wmurowali kapsułę czasu pod budynkiem Wydziału. W kapsule znalazły się informacje na temat aktualnych działań Wydziału, ale także kronika ostatnich 70 lat funkcjonowania naszej jednostki. Dane te zostały umieszczone na dwóch nośnikach: pamięci flash oraz dysku optycznym. Dodatkowo umieszczony został list do przyszłych pokoleń od Władz Wydziału. Kapsuła zostanie otworzona w 2051 r. w 100-lecie powstania Wydziału Elektroniki.

Tego samego dnia Rektor-Komendant uświetnił również nasadzenie klonu Jawor o wdzięcznym imieniu „ELEK”. Drzewo to będzie symbolem trwałości Wydziału Elektroniki. ELEK to zdrobnienie od słowa ELEKTRON. Jawor otrzymał również pamiątkową tabliczkę, która będzie przypominać przyszłym pokoleniom o poprzednikach.

DZIĘKUJEMY ZA LICZNE UCZESTNICTWO W TYM WYDARZENIU !