W dniu 1 października 2021 r. odbyła się centralna inauguracja roku akademickiego w Wojskowej Akademii Technicznej. Na inauguracji JM Rektor-Komendant WAT płk prof. dr hab. inż. Przemysław WACHULAK wyróżnił sześciu studentów Nagrodą Rektora za najlepszą pracę dyplomową. Wśród nich znalazło się dwóch studentów Wydziału Elektroniki WAT.

W kategorii prac magisterskich  mgr inż. Aleksandra SKUZA uzyskała II miejsce za pracę pt. „Analiza poprawności działania zabezpieczeń odległościowych w zmieniających się warunkach sieciowych” wykonaną pod kierunkiem dr. inż. Marka SUPRONIUKA.

W kategorii prac inżynierskich/licencjackich I miejsce zdobył sierż. pchor. inż. Sebastian TATKO za pracę pt. „Projekt układu sterowania bezpilotowym statkiem powietrznym”. Promotorem pracy jest dr inż. Stanisław KONATOWSKI.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów!