W dniu 2 października 2021 r. o godz. 11:00 odbył się bieg 70-tka na 70-lecie WELu będący inauguracją obchodów 70-lecia istnienia Wydziału Elektroniki WAT.

Zasady biegu polegały na przebiegnięciu przez 70 uczestników podzielonych na 7 podgrup po 10 osób w każdej, trasy o długości 1 km, dzięki czemu w ramach jednej podgrupy uczestnicy przebiegli łącznie 10 km. Każda grupa  startowała w formie sztafety po ukończeniu trasy biegu przez poprzednią grupę. W konsekwencji 70 uczestników przebiegło łącznie 70 km. Całość biegu zrealizowano na terenie wewnętrznym Akademii, a miejsce startu i mety wyznaczono przy budynku Wydziału Elektroniki.

Zaangażowanie biegaczy przeszło oczekiwania organizatorów. Każdy dołożył swoją cegiełkę🧩 . Dziekan Wydziału osobiście wręczał medale wszystkim biegającym.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom: studentom, pracownikom i sympatykom naszego Wydziału w uczestnictwie w tym wydarzeniu.