» » Zjazd Absolwentów rocznika 1989

Zjazd Absolwentów rocznika 1989

Trzydziesta rocznica ukończenia Wydziału Elektroniki WAT stała się okazją do trzeciego zjazdu Absolwentów rocznika 1989. Zjechali się z całej Polski, aby odwiedzić swoją Akademię, zobaczyć zmiany jakie w niej zaszły, a przede wszystkim spotkać ze sobą i powspominać okres studiów. Uczestnicy odwiedzili Bibliotekę Główną WAT, Salę Tradycji, pomieszczenia kompanii podchorążych, w których kiedyś sami mieszkali oraz Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej.
Po części oficjalnej Absolwenci udali się na uroczystą kolację, gdzie w miłej koleżeńskiej atmosferze, przy dużej dawce humoru i szczypcie nostalgii wspominali lata minione i kolejno dzielili się doświadczeniami zdobytymi w pracy zawodowej. Liczne grono osób przybyłych na spotkanie oraz serdeczna atmosfera świadczą niewątpliwie o tym, że szczególny charakter studiów w naszej Alma Mater wytwarza wyjątkowe i trwałe relacje międzyludzkie, a studia na Wydziale Elektroniki WAT są czymś więcej niż tylko okresem wytężonej nauki i służby.