STUDENCI ! ! !

Schneider Electric ogłasza nabór do tegorocznej edycji konkursu, który jest okazją do nawiązania kontaktów z pracownikami ich organizacji. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci danej uczelni.

Konkurs Go Green zachęca studentów do dzielenia się pomysłami, które mogą przyczynić się do kształtowania bardziej inteligentnej i zrównoważonej przyszłości.

Czego mogą oczekiwać studenci biorący udział w konkursie?

• Zbudować sieć kontaktów z profesjonalnymi mentorami ✅
  • Zdobyć dostęp do najlepszych ofert pracy w Schneider Electric i AVEVA✨
  • Spotkać się z liderami biznesu, aby podzielić się pomysłami na zrównoważony rozwój🌎
  • Wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 Euro oraz możliwość odbycia płatnego stażu w Schneider Electric🏆

Studenci powinni dobrać się w zespoły, aby podzielić się pomysłem na zrównoważony rozwój w jednej z 5 kategorii. Zespoły powinny być zróżnicowane pod względem płci i składać się z 2-4 studentów.

Poniżej kategorie pomysłów konkursowych:

• ⚡Dostęp do energii
  • 🏠Domy przyszłości
  • 🔗Łańcuch dostaw przyszłości
  • 🌏Sieci przyszłości
  • 💻Dekodowanie przyszłości.

Wszyscy studenci, którzy są zainteresowani udziałem w konkursie muszą zarejestrować się i przesłać swój pomysł do 25 lutego 2022 roku na stronie gogreen.se.com

na podstawie: strona