O nas

Koło Naukowe Elektroników jest organizacją skupiającą studentów (zarówno cywilnych jak i podchorążych) i doktorantów kierunku Elektronika i Telekomunikacja prowadzonego na Wydziale Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej.

Koło Naukowe Elektroników posiada następujące sekcje:

  • Sekcja Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów
  • Sekcji Elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa
  • Sekcja Systemów Cyfrowych
  • Sekcja Sieci Teleinformatycznych
  • Sekcja Monitoringu Elektromagnetycznego
  • Sekcja Systemów Elektronicznych

Członkowie Koła Naukowego Elektroników poszerzają swoją wiedzę w wybranych dziedzinach w sposób praktyczny – realizując ponadprogramowe prace badawcze i rozwojowe – każdą pod indywidualną opieką mentora naukowego.

Działalność w Kole Naukowym Elektroników ułatwia rozpoczęcie pisania prac inżynierskich, magisterskich czy nawet doktorskich. A doświadczenia zdobyte podczas realizacji projektów mogą okazać się nieocenione na rynku pracy.

Jak wygląda działalność w KNE WEL?

Po zapisaniu się do struktur KNE należy wybrać obszar wiedzy, który jest nam najbliższy (czyli jedną z Sekcji KNE WEL), a następnie opiekuna naukowego. Wyboru opiekuna naukowego można dokonać samemu lub poprosić o pomoc przy wybraniu osoby związane z KNE WEL.

Członkostwo w KNE WEL nie jest zobowiązaniem do regularnego uczęszczania w dodatkowych zajęciach. Terminy spotkań i ich częstotliwość ustalane są indywidualnie.

Opiekun koła

dr inż. Krzysztof Sieczkowski

e-mail: krzysztof.sieczkowski@wat.edu.pl

budynek 45 pokój 18

 

Przewodniczący Koła: Jakub Kołton

Z-ca przewodniczącego Koła: Katarzyna Nowakowska

Sekretarz Koła: Mateusz Górniak, Kacper Janowski

 

E-mail kontaktowy do zarządu Koła: kne@wat.edu.pl