Strona główna » Aktualności » Szansa na STAŻ! Sesja letnia programu stażowego Schrack Seconet Polska 2021

Szansa na STAŻ! Sesja letnia programu stażowego Schrack Seconet Polska 2021

STUDENCI ! ! !

Przybywamy z kolejną ofertą od firmy z którą Wydział Elektroniki intensywnie współpracuje!
Szansa na STAŻ!
Brzmi dobrze?
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Schrack Seconet POLSKA

Wiodący producent systemów bezpieczeństwa pożarowego oraz komunikacji ogłasza konkurs dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem w praktyce oraz poszerzeniem swojej wiedzy i umiejętności praktycznych poprzez udział w sesji letniej programu stażowego Schrack Seconet Polska 2021. Poszukujemy ludzi ambitnych, rzetelnych, pracowitych i zmotywowanych do osiągnięcia sukcesu poprzez zrównoważony rozwój i inwestycje w siebie. W naszej firmie, będziecie mogli wykorzystać zdobytą wiedzę oraz rozwijać swoje umiejętności w nauce (szkoleniach) i pracy z profesjonalistami – projektantami, instalatorami, konstruktorami, inżynierami wsparcia technicznego, ekspertami i menedżerami w różnych obszarach działalności. Dla najlepszych stażystów przewidujemy możliwość zatrudnienia w naszej firmie lub pomoc w znalezieniu pracy lub stażu w jednej z naszych wiodących firm partnerskich.

WYMAGANIA (podstawowe):

• wykształcenie minimum średnie (absolwenci uczelni technicznych lub studenci kierunków: elektrotechnika, elektronika, informatyka, automatyka/robotyka, inżynieria pożarnictwa)
  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows / Microsoft Office
  • znajomość programowania będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego (w tym języka technicznego)
  • znajomość zagadnień systemów inteligentnego budynku / bezpieczeństwa / bezpieczeństwa pożarowego
  • dobra organizacja czasu i pracy
  • wysoka komunikatywność
  • dyspozycyjność i elastyczność (minimum 20h w tygodniu)

DODATKOWE ATUTY (jeżeli je posiadasz  – zwiększasz swoją szansę):

• udokumentowane zainteresowania/dokonania w dziedzinie przedmiotu stażu
  • bardzo dobre wyniki w nauce (przedmioty kierunkowe)
  • dobra znajomość j. niemieckiego
  • dobra znajomość oprogramowania ACAD lub podobnych
  • dobra znajomość środowiska Linux
  • umiejętności programistyczne (różne języki)
  • czynne prawo jazdy kat. B

NASZA OFERTA:

• miejsce stażu: Warszawa
  • czas trwania stażu: moduły 2-6 miesięcy
  • staże płatne oraz bezpłatne (umowa indywidualna z kandydatem) w zależności od wiedzy i umiejętności kandydatów
  • dla najlepszych – możliwość zatrudnienia

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

• stwórz CV oraz DOBRY list motywacyjny, zawierający opis twoich umiejętności, zainteresowań, dokonań na polu wiedzy i umiejętności praktycznych
  • opisz swoje projekty/dokonania, (jeżeli je masz) bardziej szczegółowo, jeżeli uważasz, że to zwiększy Twoją szansę
  • jeżeli chcesz, napisz pracę na temat: Możliwości i kierunki rozwoju systemów bezpieczeństwa budynków / systemów informatycznych w zarządzaniu bezpieczeństwem. Szanse i zagrożenia dla producenta lub użytkownika (max. 5000 znaków).
  • Jeżeli chcesz, napisz pracę na inny, ciekawy i wybrany temat związany z podobną problematyką (max. 5000 znaków).
d
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem najpóźniej do 30.06.2021:
warszawa@schrack-seconet.pl
O decyzji przyjęcia na staż i warunkach indywidualnych
poinformujemy wybranych kandydatów drogą mailową.