Strona główna » Aktualności » Wjedź z nami w swoją przyszłość ! Webinar firmy BorgWarner dla studentów WEL

Wjedź z nami w swoją przyszłość ! Webinar firmy BorgWarner dla studentów WEL

Szukasz nowych wyzwań?
Chcesz poznać najnowsze oferty pracy w BorgWarner?
Dowiedzieć się w jaki sposób rekrutują!

Serdecznie zapraszamy na webinar dedykowany studentom Wydziału Elektroniki.

BorgWarner jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych. Koncern posiada w świecie 99 zakładów produkcyjne i centrów technicznych, zatrudniających łącznie około 48 tysięcy pracowników. Dostarczane przez BorgWarner nowoczesne rozwiązania technologiczne można znaleźć we  wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie. BorgWarner w Polsce zatrudnia obecnie prawie 4 tysiące pracowników zlokalizowanych w dwóch zakładach produkcyjnych i w działającym od 20 lat nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie. BorgWarner w Błoniu to fabryka systemów zasilania silnika oraz układów zasilania paliwem i pochłaniaczy oraz fabryka rozwiązań elektronicznych do samochodów spalinowych, hybrydowych a w przyszłości także elektrycznych.

Więcej informacji o firmie pod tym linkiem

LINK DO SPOTKANIA:

KOD QR DO SPOTKANIA: