Strona główna » Aktualności » CST Studio – licencja akademicka już na WEL

CST Studio – licencja akademicka już na WEL

Wydział Elektroniki zakupił licencję akademicką na nowoczesne oprogramowanie do numerycznych symulacji przestrzennego rozkładu pól elektromagnetycznych, projektowania układów antenowych i mikrofalowych o nazwie CST Studio.

Oprogramowanie jest już dostępne dla wszystkich pracowników i studentów Wydziału w najnowszej wersji 2021

Oferowany wariant akademicki, czyli opcja sieciowa (możliwość całodobowego połączenia z domeny WAT stacjonarnie lub poprzez VPN-a, z ograniczeniem do 25 stanowisk pracujących jednocześnie) przeznaczony jest wyłącznie do zastosowań dydaktycznych i badawczych. Wraz z oprogramowaniem na Wydziale Elektroniki uruchomiony został klaster obliczeniowy wydatnie wspomagający prące w tym środowisku.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać dostęp
do tego oprogramowania?

Osoby zainteresowane pozyskaniem oprogramowania oraz bardziej szczegółowymi informacjami dotyczącymi jego efektywnego wykorzystania, przy wsparciu klastra obliczeniowego, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za dystrybucje tego oprogramowania: tj. ppłk dr inż. Mirosława Czyżewskiego, tel. 261837175, e-mail: miroslaw.czyzewski@wat.edu.pl.

Więcej o CST STUDIO przeczytasz pod tym linkiem