Strona główna » Aktualności » Aplikuj na letnie praktyki w Nokii!

Aplikuj na letnie praktyki w Nokii!

Nokia od lat inwestuje w młode talenty. Co roku studenci różnych kierunków mają  szansę zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe poprzez praktyki i staże. Tak jest i w tym roku! Poniżej przedstawiamy Wam aktualną ofertę praktyk w firmie Nokia – Centrum technologiczne we Wrocławiu, z którą Wydział Elektroniki współpracuje.

W tym roku praktyka w Centrum technologicznym we Wrocławiu skierowana jest dla studentów zainteresowanych rozwojem w technologiach związanych z programowaniem w: C++, Python, Front End, a także testowaniem oprogramowania i automatyzacją testów, stażem w laboratorium badawczo-rozwojowym, dokumentacją techniczną, projektowaniem graficznym oraz stanowiskami DevOps, Analyst oraz Machine Learning.

Praktykę można realizować w jednym terminie od 1 lipca do 30 września.

Praktyki są przeznaczone dla osób, które ukończyły minimum drugi rok studiów na kierunkach: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych. Udział w rekrutacji mogą brać także osoby nieposiadające wykształcenia kierunkowego, ale dysponujące wiedzą z zakresu objętego tematyką praktyk i pasjonujące się zagadnieniami z obszaru telekomunikacji.

Co oferujemy:

• Udział w ciekawych projektach przy tworzeniu najnowszych, przodujących technologii
  • Pracę przy projektach pod okiem doświadczonych inżynierów
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w przyjaznym środowisku wśród ludzi o szerokich horyzontach
  • 3 miesiące płatnego stażu
  • Dodatek finansowy dla osób spoza Wrocławia (przeznaczony dla osób zameldowanych poza Wrocławiem oraz niebędących studentami wrocławskiej uczelni)
  • Elastyczny czas pracy w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • Możliwość zatrudnienia na stałe po odbyciu stażu
Harmonogram:
Na aplikacje czekamy do 18.04.2021 – (zgłoszenia po terminie nie będą rozpatrywane)

Pełna informacja na: