Strona główna » Aktualności » Wirtualny WEL zaprasza w swoje progi ! ! !

Wirtualny WEL zaprasza w swoje progi ! ! !

Zapraszamy na wirtualny spacer

Z myślą o obecnych i przyszłych studentach, a także innych osobach zainteresowanych Naszym Wydziałem, uruchomiono wirtualne spacery w technologii VR po Wydziale Elektroniki WAT.  Zapraszamy Was do skorzystania ze spaceru i wycieczki po Naszym Wydziale!

Wydział Elektroniki jest pierwszym Wydziałem, który stworzył możliwość wirtualnego spaceru.

Nasza propozycja dedykowana jest dla tych wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak Wydział wygląda – odkryć wiele ciekawych laboratoriów i pracowni badawczych oraz zobaczyć jak pracują znajdujące się w nich maszyny, urządzenia i systemy. Propozycję kierujemy również do absolwentów Wydziału, którzy bez wychodzenia z domu mogą sprawdzić, co na wydziale się zmieniło, a także zajrzeć tam, gdzie w czasie studiów nie miało się takiej możliwości.
W zakresie wirtualnych spacerów znalazły się trzy wydziałowe instytuty. Zapraszamy do odwiedzenia każdego  z nich. Wirtualne spacery w technologii VR wyposażone są w plansze informacyjne, filmy i zdjęcia wraz z komentarzem lektora.
Prezentacja zawiera szereg elementów interaktywnych – tzw. hot-spotów, reprezentowanych przez piktogramy, których wybór wiąże się z prezentacją dodatkowych treści:

materiał zdjęciowy
materiał filmowy
tekst czytany przez lektora
odnośnik do strony internetowej

Przejmij kontrole nad komputerem i poczuj jakbyś naprawdę u nas był.

Wirtualny WEL zaprasza WAS w swoje progi ! ! !