Strona główna » Aktualności » Złoty tranzystor w rękach kolejnego laureata

Złoty tranzystor w rękach kolejnego laureata

Zakończenie kolejnego semestru roku akademickiego w Wydziale Elektroniki było kolejną doskonałą okazją by podziękować swoim ulubionym wykładowcom za trud jaki wkładają w przekazywanie wiedzy.
Z tej okazji już po raz trzeci Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Elektroniki WAT rozstrzygnęła konkurs o Złoty Tranzystor! Zasady konkursu organizowanego przez WRS WEL WAT polegają na wytypowaniu przez studentów Wydziału Elektroniki nauczyciela akademickiego który przyczynił się w istotny sposób do wzmocnienia wiedzy studentów w ubiegłym semestrze. W dobie aktualnie panującej sytuacji inicjatywa Samorządu staje się być coraz bardziej zasadna.
Głosowanie przeprowadzone przez studentów po ukończeniu semestru zimowego roku akademickiego 2020/2021 wskazało na zwycięzcę.

Nagrodę otrzymał
mgr inż. Janusz KARCZEWSKI.

W dniu 25 marca 2021 r. członkowie Samorządu Studenckiego WEL WAT wręczyli osobiście nagrodę laureatowi konkursu.
Pan mgr inż. Janusz Karczewski już od wielu lat prowadzi szereg zajęć na Wydziale Elektroniki WAT, m. in: eksploatacja urządzeń i systemów radiolokacyjnych, fizyczne podstawy elektroniki, materiały elektroniczne, podstawy przetwarzania sygnałów,podstawy radiolokacji, podstawy teorii sygnałów, radar wtórny, technika urządzeń radiolokacyjnych, architektura radarów, podstawy radiolokacji .

Nagrodzonemu laureatowi
serdecznie gratulujemy!