» » Hakuj dla środowiska #Hack4Environment

Hakuj dla środowiska #Hack4Environment

Wszystkich entuzjastów sztucznej inteligencji oraz inicjatyw typu hackaton zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i hackathonie Hack4Environment 8-9.01.2021 – Sztuczna inteligencja na ratunek środowisku.

 #Hack4Environment to 24 godzinny hackathon startujący 8 stycznia 2021 r. skierowany         do pasjonatów sztucznej inteligencji i aplikacji mobilnych.
Łączna pula nagród do 30 tysięcy złotych!

Wydarzenie Hack4Environment, organizowane przez Hub Innowacji Cyfrowych DIH4.AI we współpracy z WiMLDS, ma na celu wykonanie działań w zakresie edukacji ekologicznej skierowanych do różnych grup wiekowych, monitoring środowiska oraz kształtowanie świadomości i postaw społecznych w zakresie ochrony powierzchni ziemi. Pierwszym zadaniem w ramach hackatonu będzie stworzenie aplikacji mobilnej wspierającej inicjatywę DetectWaste i umożliwiającej wykonywanie i oznaczanie zdjęć przedstawiających obecność odpadów w środowisku. Drugim jest stworzenie programu, który na podstawie treści oraz ilości zdjęć śmieci z danymi lokalizacyjnymi będzie identyfikować i wyświetlać na mapie dzikie wysypiska śmieci.

W trakcie trwania wydarzenia do dyspozycji uczestników pozostają mentorzy – specjaliści z zakresu programowania i sztucznej inteligencji. Dodatkowo zostaną również przeprowadzone prelekcje z zakresu uczenia maszynowego, zarządzania, programowania i Data Science.

Zapraszamy do rejestracji na hachathon, która potrwa do 4 stycznia, oraz do rejestracji na prelekcje, która zostanie zamknięta 8 stycznia o godzinie 16.

Hackathon jest otwarty dla wszystkich. Zalecane są zespoły max. 5 osobowe.
Więcej informacji na stronie https://dih4.ai/hack4environment-8-9-01-2021/.
Link do rejestracji zespołu: https://forms.gle/rbQ5tuyqauHa2NsR9
Link do rejestracji na wystąpienia: https://forms.gle/gb39jW9W1irYPdWq6
Strona wydarzenia na FB: https://fb.me/e/1m4mslQFn

Zdjęcie oraz tekst na podstawie:
https://dih4.ai/hack4environment-8-9-01-2021/.