» » Women in Tech Summit 2020

Women in Tech Summit 2020

Perspektywy Women in Tech Summit!
powraca ONLINE!

Perspektywy Women in Tech Summit to wydarzenie łączące tematykę naukową i technologiczną, którego celem jest dążenie do coraz lepszego poznania i zrozumienia problemów współczesności, a także podjęcie próby zaprojektowania ich rozwiązań.

Women in Tech Summit to pakiet inspiracji i merytoryki najwyższej jakości:

🪐2 dni pełne najlepszego kontentu i spotkań,

🪐ponad 50 wystąpień mówców z całego świata poruszających najważniejsze aspekty branży: rozwój technologii wobec zagrożeń klimatycznych, bezpieczeństwo danych, ale także technologie w edukacji  oraz technologie w kontekście globalnych kryzysów,

🪐30 tech-talków,

🪐 60 warsztatów technologicznych i soft-skillowych,

🪐 200 sesji mentoringowych,

🪐 tematyczny networking!

Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici mówcy z całego świat, m.in., Prof. Jennifer Widom, Dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda. Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora.

Studentki z WEL mogą skorzystać z bezpłatnych wejściówek na Summit .
Nie czekaj, złóż wniosek o dotację studencką. 👇
fsdffdf

W razie problemów skontaktuj się bezpośrednio z Prodziekanem ds. studenckich: dr. inż. Eweliną Majdą-Zdancewicz.

Zapraszamy do udziału !