» » Konkurs ZŁOTY TRANZYSTOR rozstrzygnięty!

Konkurs ZŁOTY TRANZYSTOR rozstrzygnięty!

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, by podziękować swoim ulubionym wykładowcom za trud, jaki wkładają w przekazywanie wiedzy.

Z tej okazji już po raz drugi Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Elektroniki WAT rozstrzygnęła konkurs o Złoty Tranzystor! Zasady konkursu organizowanego przez WRS WEL WAT polegają na wytypowaniu przez studentów Wydziału Elektroniki nauczyciela akademickiego który przyczynił się w istotny sposób do wzmocnienia wiedzy studentów w ubiegłym semestrze. W dobie aktualnie panującej sytuacji inicjatywa Samorządu staje się być coraz bardziej zasadna.

Po raz drugi z rzędu nagrodę uzyskał
mjr rez. mgr inż. Jakub Kaźmierczak.

W dniu dzisiejszym przewodniczący Samorządu Studenckiego WEL WAT plut. pchor. Maciej Mieszko Urbańczyk wręczył osobiście nagrodę laureatowi konkursu. Pan mjr rez. mgr inż. Jakub Kaźmierczak prowadzi zajęcia z takich przedmiotów jak: układy analogowe, symulacja i projektowanie układów elektronicznych, elektronika, technika obliczeniowa i symulacyjna.

Wydziałowej Radzie Samorządu Studenckiego WEL WAT dziękujemy za taką inicjatywę. Jest ona niezmiernie cenna w budowaniu społeczności akademickiej Wydziału Elektroniki WAT.

Nagrodzonemu laureatowi
serdecznie gratulujemy!