» » Studenci WEL z nagrodami Rektora WAT

Studenci WEL z nagrodami Rektora WAT

W dniu 1 października 2020 r. odbyła się centralna inauguracja roku akademickiego w Wojskowej Akademii Technicznej. Na inauguracji JM Rektor-Komendant WAT płk prof. dr hab. inż. Przemysław WACHULAK wyróżnił sześciu studentów Nagrodą Rektora za najlepszą pracę dyplomową. Wśród nich znaleźli się studenci Wydziału Elektroniki WAT.

W kategorii prac magisterskich ppor. mgr inż. Rafał SZCZEPANIK uzyskał II miejsce za pracę pt. Integracja odbiornika GPS i mapy cyfrowej z dopplerowskim systemem lokalizacji emiterów radiowych wykonaną pod kierunkiem ppłk. dr. hab. inż. Jana KELNERA.

W kategorii prac inżynierskich/licencjackich I miejsce zdobył sierż. pchor. inż. Dominik MAŁY za pracę pt. Detekcja faz oddechu w rejestracjach stetoskopowych. Promotorem pracy jest prof. dr hab. inż. Andrzej DOBROWOLSKI.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów!