» » Komunikat – Zajęcia online

Komunikat – Zajęcia online

Szanowni Wykładowcy i Studenci Wydziału Elektroniki!

W trosce o zapewnienie ciągłości realizacji procesu edukacyjnego zostały opracowane instrukcje, które umożliwią prowadzenie zajęć online, zwłaszcza wykładów. Przeprowadzenie zajęć online pozwoli uniknąć późniejszych problemów z odrabianiem zajęć, a w szczególnych przypadkach może to nastąpić dopiero na koniec semestru (czerwiec, lipiec). Dlatego zachęca się przede wszystkim wykładowców do przeprowadzania zajęć przez Internet. Oprogramowanie Microsoft Teams, które jest wykorzystywane zawarte jest w licencji którą posiada WAT. Podczas konwersacji wykładowca może wyświetlać przygotowaną prezentację, tak jak na normalnych wykładach.

Starostów grup prosi się o kontakt z prowadzącymi zajęcia w celu uzgodnienia szczegółów.

Zajęcia powinny być przeprowadzane zgodnie z aktualnym planem zajęć w godzinach zgodnych z siatką godzinową zajęć. Zmiany powinny być konsultowane na linii wykładowca – grupa.

Zachęcamy do organizowania i uczestniczenia w zajęciach online, a tym samym zmniejszenia zaległości spowodowanych epidemią koronawirusa.

Instrukcja dla wykładowców

Instrukcja dla studentów