» » Podpisanie umowy o współpracy z firmą IDE Electronics Sp. z o. o.

Podpisanie umowy o współpracy z firmą IDE Electronics Sp. z o. o.

W dniu 25.06.2019 roku o godz. 11.00  w gabinecie dziekana Wydziału Elektroniki WAT odbyła się uroczystość podpisania umowy o współpracy pomiędzy Wojskową Akademią Techniczną oraz firmą IDE Electronics Sp. z o. o., którą reprezentował Dyrektor Zarządzający Dariusz Okrasa. Wojskową Akademię Techniczną reprezentował dziekan Wydziału Elektroniki prof. dr hab. inż. Andrzej Dobrowolski.

Podpisanie umowy to realizacja uzgodnień roboczych z wizyt, które odbyły się w  dniu 14.05.2019 r. oraz 28.05.2019 r. w Zakładzie Eksploatacji Systemów Elektronicznych ISE WEL.

Firma ID Electronics Sp. z o.o. dostarcza urządzenia, a także realizuje kompleksowe rozwiązania (projekty, urządzenia, systemy i kompletne instalacje) tak, aby zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa, komfortu i ekonomii eksploatacji obiektu. ID Electronics opiera swoją ofertę sprzętową i rozwiązania systemowe na urządzeniach renomowanych producentów światowych, co w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem pracowników zapewnia najwyższą jakość usług.

ID Electronics rozpoczęła swoją działalność w roku 1993 i od samego początku stała się aktywnym podmiotem kształtującym rozwój branży technicznej ochrony mienia w Polsce (m.in. kompleksowe zabezpieczenie budynków). Polski Komitet Normalizacyjny powołał firmę IDE na członka Komitetu Technicznego PKN. W 2009 roku oferta IDE została rozszerzona o urządzenia automatyki przeznaczone do systemów obsługujących inteligentny budynek, inteligentny dom i inteligentne mieszkanie. Firma posiada Kancelarię Tajną oraz odpowiednie pomieszczenie ekranowane, a grupa pracowników posiada dopuszczenia do dostępu do informacji niejawnych, co umożliwia realizację projektów, które muszą posiadać klauzulę dokumentu niejawnego do poziomu „Tajne”.